fbpx
İçeriğe geç Altbilgiye atla

Yakında Açıklanacak

visit-page-image1
visit-page-image2

Panel İçerik Başlığı Örnek (1)

Paneller İçerik başlığı ile alakalı örnek 3 veya 4 satırdan oluşan özet bir bilgi açıklaması gelecektir. Bu alan çok uzun metin içermeyecektir.

2023 Paneller

PLATINIUM PAKET

Platinium Paket Bileti ile Sofralar Sergisi’nin özel davetlileri ve dünyaca ünlü tasarımcılar ile birlikte 31 Ekim 2023 tarihinde Açılış Seramonisi’ne katılma hakkı, 1-2 Kasım tarihleri boyunca sergi, panellere ve Özel İstanbul Turları’na katılma hakkı, 1 Kasım akşamı gerçekleşecek olan Gala Gecesi’ne katılma hakkı ve 2 Kasım gecesi gerçekleşecek olan Kapanış Yemeği’ne katılma hakkı elde edebilirsiniz.

1 GÜNLÜK BİLET

Tercih edeceğiniz gün (1 ya da 2 Kasım 2023) sergi alanına ve panellere katılım hakkı.

2 GÜNLÜK BİLET

1 ve 2 Kasım 2023 tarihlerinde sergi alanına ve panellere katılım hakkı.

WORKSHOP BİLETİ

Tercih edeceğiniz workshop’a katılım ile birlikte, tercih ettiğiniz Workshop’un olduğu gün (1 ya da 2 Kasım) sergi alanına ve panellere giriş hakkı.

YARIŞMA BİLETİ

Son katılım tarihine kadar, tasarlamış olduğunuz sofranızın detaylı video ve fotoğrafları ile birlikte dünyaca ünlü tasarımcıların jürisi olduğu yarışmaya katılım hakkı, Sofralar Sergisi boyunca( 31 Ekim – 1 Kasım -2 Kasım) sofra tasarımınızı sergi alanında sergileme hakkı, Sofralar Sergisinin özel davetlileri ve dünyaca ünlü tasarımcılar ile birlikte 31 Ekim 2023 tarihinde Açılış Seremonisi’ne katılma hakkı, 1-2 Kasım tarihleri boyunca sergi ve panellere katılma hakkı.