fbpx
İçeriğe geç Altbilgiye atla

Katılım Ücreti

Hilton İstanbul Bosphorus
6.500 ₺ + KDVSon Başvuru Tarihi: 20 Ekim 2022
Kayıt Olun !
Sofra tasarımında ben de uzmanım mı diyorsunuz? Jürisi dünyanın en ünlü davet tasarımcılarından oluşan ve Türkiye’de ilk kez hayat bulan Sofralar Sergisi Sofra Yarışması’nda siz de yerinizi alın!

Yarışmaya katılmak için kayıt olun, Türkiye temalı tasarladığınız sofraya ait 1 dakikalık video , 3 farklı açıdan fotoğraf ve 1 paragraf kullandığınız malzeme ve temayı açıklayan yazılı içeriği bizimle paylaşın. Ünlü davet tasarımcıları tarafından seçilen ilk 3 sofradan biri olun ve sofranızla sergide yer alma hakkı kazanın.

Katılım Ücreti

Hilton İstanbul Bosphorus
6.500 ₺ + KDVSon Başvuru Tarihi: 20 Ekim 2022
Kayıt Olun !
Jürisi dünyanın en ünlü davet tasarımcılarından oluşan ve Dünya’da ikinci kez hayat bulan Uluslararası Sofralar Sergisi Sofra Yarışması’nda siz de yerinizi alın!

Yarışmaya katılmak için kayıt olun, Türkiye temalı tasarladığınız sofraya ait 1 dakikalık video, 3 farklı açıdan fotoğraf ve 1 paragraf kullandığınız malzeme ve temayı açıklayan yazılı içeriği bizimle paylaşın. Ünlü davet tasarımcıları tarafından seçilen ilk 3 sofradan biri olun ve sofranızla sergide yer alma hakkı kazanın.

Farklı ülkelerden tasarımcıların katılım sağlayacağı yarışmada tasarımınızı, Türkçe ya da İngilizce olarak sunmanızı bekliyoruz.
Jüri Üyeleri: Juriler yazılacak

Yarışma Detayları:
  • Yarışma Temamız: “Türkiye’nin 100. Yılını Sanat ve Yaratıcılıkla Kutla” bu temaya uygun bir masa tasarımı yapılması.
  • Masalarınızın, farklı materyaller eşliğinde (Çiçek, cam, kağıttan materyaller vb. Gibi) yaratıcı, sanatsal bir şekilde dekorasyonu ve vizyonunuzu masanıza yansıtması.
  • Yarışmaya katılacak tasarımcıların, tasarımlarında, Türk kültür, tarih, doğa ve arkeolojisinden ilham alması”
  • Masalarınızın 110×200 cm ölçüleri içinde kalarak, daire, kare , oval ya da dikdörtgen formda düzenlenmesi
  • Hazırladıkları “Kutlama Masasına” yaratıcı bir tasarım adı koymaları,
  • Tasarladığınız masayı, tüm açılardan, yatay ve dikey olarak fotoğraflamanız. Masalarınızda vurgulamak istediğiniz temalara yönelik detay çekim yapmanız
  • Tasarladığınız masanın tüm detayları ile birlikte sonunda kendinizi tanıttığınız, masayı hazırlarken aldığınız ilhamı, masanın hikayesini anlatan maksimum 1 dakikalık video kaydının yapılması.

Katılım Ücreti:
Katılımcılar, katılım ücretlerini: http://www.biletino.com adresinden ödeyebilirler. Katılım ücretlerini ödeyerek [email protected] adresine kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıt yaptırdıktan sonra gerekli koşulları yerine getirerek yarışmada yer alabilirler.

Daha fazla bilgi için:
0545 311 6032 ya da [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz